Pompa obiegowa MAGNA 3 – dostępna w hurtowni instalacyjnej Proterm!

Pompa obiegowa MAGNA 3 – dostępna w hurtowni instalacyjnej Proterm!

Pompa obiegowa MAGNA3 firmy Grundfos służy do wymuszania obiegu cieczy w instalacjach grzewczych o zmiennym przepływie. Jest to jeden z popularniejszych i cieszących się większym zainteresowaniem model pompy, który obecnie znajduje się na rynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat pomp Grundfos MAGNA3 – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Pompa MAGNA3 Grundfos – zastosowanie

Pompa Grundfos MAGNA3 to najlepszy wybór, gdy konieczne jest stałe monitorowanie oraz sterowanie systemem. Pomocny w tego typu zadaniach jest wbudowany wyświetlacz TFT do intuicyjnej konfiguracji inteligentnych funkcji. MAGNA3 znajduję zastosowanie w wielu instalacjach. Może być stosowana zarówno do nowych oraz istniejących instalacji. Wśród nich wyróżnić można: instalacje grzewcze, instalacje klimatyzacyjne, instalacje chłodnicze, domowe instalacje ciepłej wody użytkowej, instalacje gruntowych pomp ciepła oraz solarne instalacje grzewcze.

Pompa obiegowa MAGNA

Pompa Grundfos MAGNA3 – zalety

Do korzyści pompy MAGNA3 Grundfos zdecydowanie zaliczyć można funkcje AUTO ADAPT, dzięki, której możliwe jest niskie zużycie energii. Funkcja ta umożliwia pompie automatyczne dostosowanie się do czynników zewnętrznych, takich jak temperatura zewnętrzna czy profil zużycia. Pompa MAGNA3 jest również bardzo prosta w montażu oraz gwarantuje długi okres pracy bez awarii oraz bez konieczności konserwacji. Niewątpliwie ważną korzyścią jest również możliwość zdalnego sterowania oraz monitorowania poprzez moduły rozszerzające. Pompa MAGNA3 Grundfos posiada kompletny typoszereg, dzięki, któremu możliwe jest dobranie właściwej i optymalnej pompy spośród ponad 200 modeli dostępnych na rynku. Każdy model pochwalić się może niskim poziomem hałasu.

Wyświetlacz TFT stosowany w pompach MAGNA3 Grundfos

Pompa MAGNA3 posiada 4-calowy wyświetlacz TFT oraz intuicyjni i przyjazny interfejs użytkownika. Panel sterujący posiada silikonowe przyciski, dzięki którym w łatwy sposób można obsługiwać pompę. Podczas pierwszego uruchomienia użytkownik jest instruowany poprzez kreator pierwszego uruchomienia, dzięki któremu w łatwy sposób ustawić można parametry pompy.

Pompy Grundfos MAGNA3 osiągają maksymalną wydajność 78m3/h (pompy pojedyncze) oraz 150m3/h (pompy podwójne). Ich maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 18 metrów, natomiast maksymalne ciśnienie robocze wynosi 16 bar. Temperatura cieczy podczas pracy pompy powinna wynosić od -10 do +110 stopni Celsjusza.

Pompy Magna3 Grundfos dostępne są w ofercie hurtowni hydraulicznej Proterm, gdzie znajdują się w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

2 thoughts on “Pompa obiegowa MAGNA 3 – dostępna w hurtowni instalacyjnej Proterm!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + osiem =

karmnik dla ptaków do samodzielnego montażu Previous post Czy samodzielny montaż karmnika dla ptaków jest trudny?
listwy maskujące rurki Next post Czy listwy maskujące rury centralnego ogrzewania to dobry pomysł?